Vytlačiť

Výsledky okresnej súťaže Hviezdoslavov Kubín 2014

60. HVIEZDOSLAVOV  KUBÍN  2014
Víťazi  okresnej súťaže
v umeleckom prednese poézie a prózy


Termín: 10. apríla 2014                      
Miesto: Múzeum  Trebišov

POÉZIA

I. Kategória prednes poézie

1. miesto: Erik Toma - ZŠ  Kazimír
2. miesto: Annamária Gujdanová - ZŠ Zemplínske Jastrabie
3. miesto: Gréta Pankuličová - ZŠ  Kr. Chlmec

II. Kategória prednes poézie

1. miesto: Kristián Eliaš - ZŠ Sv. rodiny  Sečovce
2. miesto: Michaela Vaľková - ZŠ Michaľany
3. miesto: Vivien Ballová - ZŠ  Borša

III. Kategória prednes poézie

1. miesto:  Veronika Ondová  -  ZŠ s MŠ   Čerhov
2. miesto:  Monika Takáčová  -  ZŠ M.R.Štefánika, Trebišov
3. miesto:  Jozefína Dobranská  -  ZŠ  Parchovany

IV. Kategória prednes poézie

1. miesto:  Dominika Maďarová  - Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa  Trebišov 
2. miesto:  Ema Petriková   -  Gymnázium  Trebišov
3. miesto:  Adriana Kasardová  -  Gymnázium  Trebišov


PRÓZA

I. Kategória prednes prózy

1. miesto:  Sofia Mária Grimlingová  -  ZŠ  Brezina
2. miesto:  Alexa Elizabeth Kollárová  -  ZŠ M.R.Štefánika, Trebišov
3. miesto:  Nataša Ďurková  -  ZŠ Obchodná Sečovce

II. Kategória prednes prózy

1. miesto:  Viktor Tóth    -  ZŠ Kazimír
2. miesto:  Sarah Marta Mahutová  -  ZŠ  Komenského  Trebišov
3. miesto:  Mária Macková  -  ZŠ Sv. rodiny  Sečovce

III. Kategória prednes prózy

1. miesto:  Yvone Hamiová  -  ZŠ  Čierna nad Tisou
2. miesto:  Anna Popaďaková  -  ZŠ  Parchovany
3. miesto:  Tamara Gibová  -  ZŠ M.R.Štefánika, Trebišov

IV. Kategória prednes prózy

2. miesto:  Petra Pankuličová  -  Gymnázium  Kr. Chlmec
3. miesto:  Dominika Tokárová  -  Gymnázium  Trebišov
1. miesto:  Monika Puciová  -  Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa  Trebišov 

Prednes poézie  1. 2. a 3. kategóriu a prednes prózy IV. kategóriu hodnotila porota v zložení:
Mgr. Katarína Šandorová   -  Trebišov            
Mgr. Silvia Pavliková          -  ZŠ s MŠ  Borša       
Mgr. Mária Lorinčíková     -  ZŠ  M.R.Štefánika 51 Trebišov
   
Prednes prózy   1. 2. a 3. kategóriu a prednes poézie IV. kategóriu hodnotila porota v zložení:
PaedDr. Mária Štefanová   -  ZŠ Kazimír            
Mgr.  Dana Hruškociová    -  ZŠ  Obchodná, Sečovce
Mgr.  Viera Krajčová         -  ZUŠ  Trebišov
 
Všetkým víťazom okresného kola srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie víťazstvo na krajskom kole v Michalovciach.

Kto je Online

Práve tu je 34 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Rýchly kontakt

Múzeum v Trebišove
M. R. Štefánika 257/65
075 01 Trebišov
Tel: +421 56 672 2234, 0905 212 621
Email: muzeumlektorky [@] gmail.com