Vytlačiť

Výsledky a fotogaléria z okresnej súťaže Hviezdoslavov Kubín 2016

62. HVIEZDOSLAVOV  KUBÍN  2016
Víťazi  okresnej súťaže
v umeleckom prednese poézie a prózy


Termín: 6. a 7. apríla 2016                       
Miesto: Centrum voľného času Trebišov

VÍŤAZI OKRESNEJ SÚŤAŽE
V UMELECKOM PREDNESE POÉZIE A PRÓZY

POÉZIA

I. Kategória prednes poézie
1. miesto: Peter Tóth - ZŠ M.R.Štefánika, Trebišov
2. miesto: Veronika Ferková - ZŠ Obchodná, Sečovce
2. miesto: Elena Rožoková - ZŠ Komenského, Sečovce
3. miesto: Dalma Georgína Pappová - ZŠ Školská 3, Čierna nad Tisou

II. Kategória prednes poézie
1. miesto: Kristián Eliaš - ZŠ Sv. Rodiny, Sečovce
2. miesto: Ester Czuľbová - ZŠ M.R.Š., Trebišov
3. miesto: Alexander Kereštan - ZŠ Pribinova, Trebišov

III. Kategória prednes poézie
1. miesto: Hannah Urbanieková - ZUŠ Trebišov
2. miesto: Michaela Vaľková - ZŠ Michaľany
2. miesto: Elena Jančišinová - ZŠ Komenského, Trebišov
3. miesto: Sofia Lacková - Gymnázium Kr. Chlmec

IV. Kategória prednes poézie
1. miesto: Monika Puciová - Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa Trebišov
2. miesto: Galina Záhorská - ZUŠ Trebišov
3. miesto: Veronika Krištofová - Gymnázium Kr. Chlmec


PRÓZA

I. Kategória prednes prózy
1. miesto: Simona Lea Dunajská - ZŠ Pribinová, Trebišov
2. miesto: Aneta Pavučková - ZŠ Obchodná Sečovce
2. miesto: Laura Vargová - ZŠ Komenského, Trebišov
3. miesto: Magdaléna Iľková - ZŠ Sv. Rodiny, Sečovce

II. Kategória prednes prózy
1. miesto: Sophia Gazdičová - ZŠ M.R.Š., Trebišov
2. miesto: Cyntia Buhajová - Gymnázium Kr. Chlmec
3. miesto: Viliam Pristáš - ZŠ Obchodná, Sečovce

III. Kategória prednes prózy
1. miesto: Sarah Marta Mahutová - ZŠ Kom. Trebišov
2. miesto: Sebastián Gonda - ZŠ L. Kossutha, Kr. Chlmec
3. miesto: Petra Emanuela Adamová - ZŠ Sv. Rodiny, Sečovce
3. miesto: Zuzana Mrázová - ZŠ Pribinova, Trebišov

IV. Kategória prednes prózy
1. miesto: Štefan Puci - Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa Trebišov
2. miesto: Dominika Hudáková - Gymnázium Kr. Chlmec
3. miesto: Yvonne Hamiová - Gymnázium Kr. Chlmec


Prednes poézie I. II. III. a IV. kategóriu hodnotila porota v zložení:

1/ Mgr. Katarína Šandorová - Palárikova 13, Trebišov
2/ Mgr. Viera Krajčová - ZUŠ Trebišov
3/ Mgr. Edita Gerešiová - ZŠ Kr. Chlmec


Prednes prózy I. II. III. a IV kategória hodnotila porota v zložení:

1/ PhDr. Mária Ruttkayová - Trebišov
2/ Mgr. Petra Tothova - ZŠ M.RŠ., Trebišov
3/ Mgr. Silvia Pavliková - ZŠ s MŠ Borša

Všetkým víťazom okresného kola srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie víťazstvo na krajskom kole v Michalovciach.

        

Kto je Online

Práve tu je 38 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Rýchly kontakt

Múzeum v Trebišove
M. R. Štefánika 257/65
075 01 Trebišov
Tel: +421 56 672 2234, 0905 212 621
Email: muzeumlektorky [@] gmail.com