Vytlačiť

Zhodnotenie akcie - Tvorivá dielňa Maľovanie na tričká

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove organizovalo 7. mája v priestoroch Kultúrneho centra Južného Zemplína v Trebišove Tvorivú dielňu - Maľovanie na tričká.

Tvorivá dielňa bola venovaná základom maľovania na textil. Bola určená pre všetkých, ktorí si chceli tvorivo oddýchnuť, inšpirovať sa a vytvoriť si svoje originálne tričko.

9 účastníčky tvorivej dielne si oživili svoju kreativitu i fantáziu kreatívnym tvorivým spôsobom. Prebehla nenáročným spôsobom, pod odborným vedením lektorky si osvojili jednotlivé postupy, preniknete do tajomstva tejto techniky a domov si odniesli okrem nových skúseností i vlastnoručne namaľované tričko, exkluzívny originál.

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove vám aj v budúcnosti na tvorivých dielňach ponúkneme kopec nápadov, podnetov a inšpirácií, a to všetko v príjemnej a priateľskej atmosfére plnej veselosti a dobrej nálady.

Veríme, že naše Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove sa stalo obľúbeným miestom relaxu pre všetkých, ktorí majú chuť vlastnoručne si vyskúšať nové a zaujímavé umelecké techniky.

Tešíme sa na vás na ďalších tvorivých dielňach. O termínoch vás budeme včas informovať.

Text a foto: Cibáková Gabriela

Kto je Online

Práve tu je 31 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Rýchly kontakt

Múzeum v Trebišove
M. R. Štefánika 257/65
075 01 Trebišov
Tel: +421 56 672 2234, 0905 212 621
Email: muzeumlektorky [@] gmail.com