exp-p

navštívte našu najnovšiu

EXPOZÍCIU POĽOVNÍCTVA A OCHRANY ZVERI V TREBIŠOVE

viac informácií 

Vytlačiť

Sv.Trojhviezdie - Cyril, Metod, Gorazd 2017 - výsledky súťaže

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove
kultúrne zariadenie KSK

Sv.Trojhviezdie - Cyril, Metod, Gorazd

XXI. ročník okresnej súťažnej výstavy detských výtvarných prác Sväté Trojhviezdie Cyril, Gorazd, Metod.
 
27.4.2017 Kultúrne centrum juž. Zemplína v Trebišove
 
V priestoroch Kultúrneho centra juž. Zemplína v Trebišove sa 27. apríla 2017 uskutočnila vernisáž XXI. ročníka okresnej súťažnej výstavy Sväté Trojhviezdie – Cyril, Gorazd, Metod, ktorú vyhlásilo Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove.
 
Výstava potrvá do 20. mája 2017.
 
Cieľom súťaže bolo pritiahnuť k záujmu o naše národné kresťanské a kultúrne dejiny a históriu miest a obcí čo najviac detí a mládeže.
Do súťaže bolo prihlásených 58 výtvarných prác.
 
Porota pracovala v zložení: Martina Kozmová, Jaroslav Štefaňák, Kvetoslava Porhinčáková.
 
Najlepšie práce postupujú na celoslovenskú súťaž Gorazdovo výtvarné Námestovo.
 

Výsledky súťaže:

 
I. kategória: 6 - 9 rokov

1. miesto - Jozef Fedor Základná škola Pribinova 34 Trebišov

2 . miesto - Miriam Diheneščíková Základná umelecká škola, Mariánske námestie 252/5 Trebišov

2. miesto - Kristínka Sedláková Základná umelecká škola sv., Cecílie, elokované pracovisko Trebišov

3. miesto - Rebeka Koščáková Základná umelecká škola sv. Cecílie, elokované pracovisko Trebišov

3. miesto - Adam Benhammadi Základná umelecká škola Mariánske námestie 252/5 Trebišov

II. kategória: 10 – 12 rokov

1. miesto – Chiara –Regina Tkačiková Základná škola Pribinova 34 Trebišov

2. miesto – Vanessa Vysokaiová Základná škola Pribinova 34 Trebišov

2. miesto – Marianna Muchová Základná škola M. R. Štefánika 910/51 Trebišov

3. miesto – Benjamín Nwokoye Základná škola M. R. Štefánika 910/51 Trebišov

3. miesto - Martina Hriciková Základná umelecká škola Mariánske námestie 252/5 Trebišov

III. kategória: 13 -15 rokov

1. miesto – Katarína Zambová Základná umelcká škola sv. Cecílie, elokované pracovisko Trebišov

2. miesto – Simona Rozsypalová Základná škola Komenského 1962/8 Trebišov

3. miesto – Jaroslava Timková Základná škola Nižný Žipov

IV. kategória: študenti stredných škôl 16 - 19 rokov

1. miesto – Jakub Bodnár Cirkevné gymnázium sv. J. Krstiteľa Trebišov

2. miesto - Michal Čižmár Základná umelcká škola sv. Cecílie, elokované pracovisko Trebišov

3. miesto - Aneta Anastázia Kačuriaková Súkromná stredná odborná, škola DSA Trebišov

 

Zúčastnené školy:

  • Základná umelecká škola Trebišov
  • Základná umelecká škola sv. Cecílie Sečovce, elokované pracovisko Trebišov
  • Základná škola Pribinova Trebišov
  • Základná škola M. R. Štefánika Trebišov
  • Základná škola Komenského Trebišov
  • Základná škola Nižný Žipov
  • Súkromná základná umelecká škola Novosad
  • Cirkevné gymnázium sv. J. Krstiteľa Trebišov
  • Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov
 

Kto je Online

Práve tu je 116 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Rýchly kontakt

Múzeum v Trebišove
M. R. Štefánika 257/65
075 01 Trebišov
Tel: +421 56 672 2234, 0905 212 621
Email: muzeumlektorky [@] gmail.com

Rýchly kontakt

Kultúrne centrum južného Zemplína
Ul. SNP č. 1049/76
075 01 Trebišov
Tel: +421 56 672 2781