Deň jedného vinára

denvinaravdovjak

Srdečne Vás pozývame do trebišovského kaštieľa na spoločne strávené popoludnie, dňa 16. marca 2014 od 16. 00 hodiny, kedy sa v priestoroch Vinárne a art kaviarne u Andrássyho zrealizuje Deň jedného vinára.

denvinaravdovjak

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja uskutoční v nedeľu, 16. 3. 2014 v čase od 16. 00 – 19. 00 hodine, akciu s názvom Deň jedného vinára. V priestoroch vinárne a art kaviarne u Andrássyho, nachádzajúcej sa v historických pivničných priestoroch vinohradníckej a vinárskej expozície, prebehne riadená degustácia tokajského vína Rodinného vinárstva- Vino Vdovjak. Sám vinár bude všetkým účastníkom rozprávať o zrode vína, ktoré vyrába. Degustovať sa bude 5 druhov vín z výroby spomínaného vinára. Celým popoludním vás bude sprevádzať príjemná hudba a ľudové tóny harmoniky Juraja Bajusa. Vstupenky na túto akciu si treba zakúpiť vopred. Cena lístka na osobu je 10 eur. Okrem degustácie vín v ňom budú zahrnuté aj pochutiny. Kúpiť a zarezervovať lístky si môžete do 13. marca 2014 v trebišovskom kaštieli. Lístky budú zlosovateľné. Jedného návštevníka čaká milé prekvapenie v podobe tombolovej výhry.

V čase realizácie Dňa jedného vinára bude pre účastníkov riadenej degustácie otvorená Vináreň a art kaviareň u Andrássyho, kde vás radi obslúžime. Vyberať si budete zo 7 druhov vôňou i chuťou lákavých káv, alko i nealko nápojov, sladkých, či slaných dobrôt a na chuť vám istotne zíde aj naša novinka- andrássyovský čaj.

Srdečne pozývame všetkých, ktorí majú chuť dozvedieť sa zaujímavé informácie o výrobe vína priamo od odborníka na slovo vzatého a stráviť príjemné chvíle v našich historických priestoroch.

Kontakt:
Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove
Tel. :  056/6722234
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
web: www.muzeumtv.sk