Vytlačiť

Zhodnotenie akcie - Tvorivá dielňa Vintage hodiny

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove organizovalo piateho februára v priestoroch Kultúrneho centra Južného Zemplína v Trebišove ďalšiu tvorivú dielňu.

Znovu bola určená pre širokú verejnosť, bez predchádzajúcich skúseností s umeleckou tvorbou, skrátka pre všetkých, ktorí si chceli tvorivo oddýchnuť.

Účastníci tvorivej dielne si vytvorili interiérový doplnok, hodiny v štýle vintage s nádychom staromódnej elegancie pomocou techniky dekupáž, patinovaním a voskovou pastou s glazúrovým efektom. Domov si odniesli svoje originálne vintage hodiny a novú skúsenosť, ktorú môžu ďalej rozvíjať .

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove aj v budúcnosti na tvorivých dielňach vám ponúkneme kopec nápadov, podnetov a inšpirácií, a to všetko v príjemnej a priateľskej atmosfére plnej veselosti a dobrej nálady.

Veríme že naše Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove sa stalo obľúbeným miestom relaxu pre malých aj veľkých, ktorí majú chuť vlastnoručne si vyskúšať nové a zaujímavé umelecké techniky.

Tešíme sa na vás na ďalších tvorivých dielňach. O termínoch vás budeme včas informovať.

Text a foto: Cibáková Gabriela

Kto je Online

Práve tu je 136 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Rýchly kontakt

Múzeum v Trebišove
M. R. Štefánika 257/65
075 01 Trebišov
Tel: +421 56 672 2234, 0905 212 621
Email: muzeumlektorky [@] gmail.com