Dosky - nedosky, i tak še da

Nie priatelia, ani tento raz sme nezabudli na Noc múzeí a galérií. Naše múzeum, ktorého zriaďovateľom je Košický samosprávny kraj v spolupráci s Divadlom G v Trebišove sa na Vás tešíme v piatok 17. mája 2019 od 18.00 hodiny v trebišovskom kaštieli. Teraz to bude tradično - netradičný večer.

Tradičný preto, lebo sa uskutoční počas noci múzeí a netradičný preto, lebo sa na "nedoskách" v historických priestoroch kaštieľa, v Andrássyho sieni, odohrajú divadelné príbehy v podaní ochotníkov Divadla G. Herci odohrajú 3 predstavenia a tie budú "mix" z dvoch divadelných hier.

NEZABUDNITE si preto kúpiť lístky, lebo počet miest je obmedzený. Ak máte deti, aj tie si prídu na svoje. Pripravili sme pre nich totiž večer hier a zábavy. Tak isto nočná obloha môže byť inšpiráciou. Umelci z galérie Koniareň si pre milovníkov výtvarného umenia pripravili dernisáž výstavy.

Vstupné do kaštieľa je 3 € a NEZABUDNITE!! LÍSTKY JE POTREBNÉ SI KÚPIŤ V PREDPREDAJI v múzeu, aby ste mali istotu komfortného zážitku. Bližšie inforrmácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 672 22 34.

Tešíme sa na Vás.

 

dosky-nedosky-plagat

Kto je Online

Práve tu je 396 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Rýchly kontakt

Múzeum v Trebišove
M. R. Štefánika 257/65
075 01 Trebišov
Tel: +421 56 672 2234, 0905 212 621
Email: muzeumlektorky [@] gmail.com