Večer talentov v Trebišove

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, organizuje podujatie s názvom Večer talentov v Trebišove 29. novembra so začiatkom o 14:30 hodine v MsKS Trebišov.

Hľadáme talentovaných ľudí z okolia Trebišova. Do talentovej súťaže sa môže zapojiť hocikto s talentom ako spev, tanec, hra na hudobnom nástroji alebo kompletná kapela. Podmienkou je vek od 6 rokov a zaslanie nahrávky či videozáznamu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. do 31.10.2020. Na základe nahrávok, videí prebehne výberové kolo. Postupujúci vystúpia na podujatí Večer talentov v Trebišove a ohodnotí ich odborná porota.

„Nie je nič, čo by sa človek nemohol naučiť a nie je talent, ktorý by nemohol získať a rozvinúť do umenia. Preto považujeme za dôležité vyhľadávať talenty a poskytnúť im možnosť ukázať čo sa v nich skrýva," povedala Beáta Kereštanová, riaditeľka trebišovského múzea.

Organizátorom podujatia je kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove.

 


Kontaktná osoba:

Kvetoslava Porhinčáková
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tel.: 0910 873 023

 

plagat vecer talentov

 

Kto je Online

Práve tu je 54 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Rýchly kontakt

Múzeum v Trebišove
M. R. Štefánika 257/65
075 01 Trebišov
Tel: +421 56 672 2234, 0905 212 621
Email: muzeumlektorky [@] gmail.com